30. NET sraz v Olomouci – turnaj v badmintonu, porovnávače zboží a dokonalá afterparty

21 července, 2022

pátek 6.9.2013 proběhne jubilejní 30. NET sraz v Olomouci. Ačkoliv se to nezdá, tak první setkání jsme měli již 23.5.2008. Pojďte pokračovat v zavedené tradici a zavítejte do komunity lidí, která se již přes 5 let rozvíjí a za tu dobu se všichni posunuli ohromně dopředu.

Foto z 1. NET srazu v Olomouci (tehdy ještě webtrh sraz)

Foto z 1. NET srazu v Olomouci (tehdy ještě webtrh sraz). Na prvním srazu nás bylo 6. Na dalších srazech někdy i 3-4 lidé. Aktuálně chodí na srazy 20-25 účastníků.

30. NET sraz v Olomouci se skládá ze 3 akcí:

1. část – NET badminton

Turnaj v badmintonu nikdy zatím na NET srazu nebyl. Nemusíte umět hrát badminton! Na turnaji budou kluci a holky od počítačů = pravděpodobně žádní mistři ČR ;). Jde především o zábavu, proto se nebojte a pojďte na turnaj!

Místo a čas konání:

 • 6.9.2013 od 15 do 17h. Na místo přijďte už ve 14:40 – ať se převlečeme, rozdělíme do skupin a vlétneme na hřiště. Začátek nejpozději v 15:05, takže přijeďte opravdu na čas.
 • Místo – Omega Centrum (www.omegasport.cz) – Legionářská 1299/19, Olomouc (Google Maps). Jedná se asi o nejluxusnější sportoviště v Olomouci. Zde máme prozatím zarezervovány 3 kurty (čísla 1-3) mezi 15-17h. Jedná se samozřejmě o krytou halu = turnaj je v každém počasí.
 • Na recepci nahlásíte, že jdete na badminton, který rezervoval Jan Linhart. Nahlásíte také své jméno, dáte 200 Kč zálohu na čip ke skříňce (bude vráceno) a půjdete do šatny (vpravo dolů po schodech). Sraz všech hráčů je před šatnami (případně mi zavolejte na 604 539 064).

Pravidla turnaje:

 • Turnaj se hraje ve dvojicích (respektive vždy 2 dvojice proti sobě). Nemusíte dvojici vytvářet předem, stačí se domluvit až na místě. Já (Jan Linhart) budu hrát jen v tom případě, že bude lichý počet hráčů. Nebojte se tedy, že pro vás nebude parťákbudou hrát všichni, co přijdou!
 • Předpoklad je, že dorazí cca 12 hráčů (6 týmů). Je naplánováno, že všichni budou hrát se všemi = cca 5 her.
 • Hraje se na 2 vítězné sety, 1 set do 21 bodů
 • 1 hra má limit 15 minut. Pokud v dané hře nestihne jeden tým vyhrát 2 sety, tak se body z nedokončeného setu přičtou k poslednímu dohranému setu a konečný součet rozhodne o vítězi rozehraného setu.
 • O celkovém pořadí rozhoduje primárně počet výher v hrách, sekundárně poměr vyhraných vs. prohraných setů, terciárně poměr získaných vs. prohraných bodů
 • Po 15 minutách hry následuje 5 minut přestávka na zapsání výsledků a pak hurá do další hry!

Co si vzít s sebou:

 • Sálová obuv
 • Oblečení (asi nemusím popisovat)
 • V areálu jsou sprchy, takže to, co máte rádi ve sprše
 • Kdo má více badmintonových raket, vezměte je všechny, ať se půjčí ostatním hráčům. Já mám např, 4 rakety, takže beru všechny 4.
 • Míče – to samé jako u raket

Kolik to bude stát:

 • Záleží na počtu hráčů. 1 hřiště stojí na 1h 330 Kč. Veškeré náklady budou rovným dílem rozpočítány mezi všechny hráče. V návrhu je také možnost, že se hráči složí vítěznému týmu na večeři v restauraci – toto bude dohodnuto před hrou hlasováním.

Neváhejte a potvrďte svou účast na Facebooku, ať víme, kolik zarezervovat kurtů: https://www.facebook.com/events/301686636638349/

2. část – NET sraz

NET sraz v restauraci začíná v 17:30. Můžete klidně přijít až do restaurace – nemusíte jít předtím na turnaj v badmintonu.

Místo a čas konání:

 • 6.9.2013 v 17:30. Někdo si stěžoval, že se mu nelíbí ve Staročeské restauraci (místo posledního srazu), Caesar je vevnitř aktuálně zavřený (tam, kde byly srazy dříve), takže je úplně nová restaurace – Podkova (www.restaurant-podkova.eu) – Koželužská 945/31, Olomouc (Google Maps). Jedná o jednu z lepších restaurací v Olomouci. Je to kousek od motokár a laser areny (pokud jste někdo byl na těchto aktivitách).
 • Restaurace má vlastní parkoviště – vjeďte přímo do dvora restaurace a nechejte auto bez placení zde. Bezproblémové je i tramvajové spojení z hlavního nádraží (zastávka U Dómu – tramvaje 2,4,6).
 • V restauraci máme zarezervovanou pravou část na jméno Linhart

Program v restauraci:

 • Jako vždy nás čeká zajímavá přednáška jednoho z pravidelných návštěvníků NET srazu – tentokrát se nám přestaví duo NETSTEP s informacemi o porovnávačích zboží. NETSTEP je nově vzniklé dámské duo, které však má dlouholeté zkušenosti s marketingem na internetu (www.netstep.cz). Máme se na co těšit! 
 • Po přednášce následuje představení všech účastníků a následná diskuse mezi účastníky – rady, novinky, networking, atp. Posezení v restauraci bude tak dlouho, dokud bude zájem, ale každý může kdykoliv odejít.

Neváhejte a potvrďte svou účast na Facebooku: https://www.facebook.com/events/207107012790623/

3. část – NET sraz afterparty

Když je jubilejní sraz, musí být i afterparty ;). Průběh afterparty dohodneme v restauraci. Buď se podíváme do některých z olomouckých barů a poté se přesuneme ke mně domů (k Honzovi Linhartovi), nebo půjdeme rovnou ke mně. Zde je v plánu poker turnaj, wii, taneční koberce, stolní hry + samozřejmě jídlo a pití.

Kdo bude chtít, může nocovat. 7 míst by mělo být volných na postelích/lehátkách a zbytek na zemi. Vezměte si ale spacáky a nahlaste se mi ale předem na Facebooku, telefonu nebo napište na honza@netsraz.cz, ať vím, kolik lidí bude nocovat (v případě enormního zájmu bych musel někoho odřeknout).

Rychlé shrnutí:

Termín: 6. 9. 2013
Turnaj v badmintonu: 15:00 – 17:00 (sraz ve 14:40), Omega Centrum (www.omegasport.cz) – Legionářská 1299/19, Olomouc (Google Maps)
NET sraz: 17:30, restaurace Podkova (www.restaurant-podkova.eu) – Koželužská 945/31, Olomouc (Google Maps)

V případě jakýchkoliv dotazů volejte na 604 539 064 (Jan Linhart) – pomohu s navigací.

Potvrďte prosím svou účast na Facebooku, ať se mohou provést rezervace na správný počet kurtů a míst v restauraci:

 1. NET badminton (turnaj): 15:00 – 17:00 (sraz ve 14:40)
 2. NET sraz v restauraci – 17:30 – ??:?? (konec je variabilní)

Přihlaste se prosím co nejdříve na Facebooku. Rezervace budou provedeny podle počtu přihlášených. Těším se na vás!
https://www.netsraz.cz/30-net-sraz-v-olomouci-turnaj-v-badmintonu-porovnavace-zbozi-a-dokonala-afterparty/

0 komentáøù