34. NET sraz v Olomouci – přednáška o jednoproduktovém e-shopu a super networking

esl literature review writing for hire for university pátek 14. března 2014 vypukne v http://www.drbenyehuda.com/?p=literature-review-on-kixy-860  Olomouci NET sraz, který svým pořadím již předehnal Kristova léta – bude totiž  go 34. NET sraz! NET sraz je setkání lidí, kteří podnikají, pracují nebo chtějí začít podnikat/pracovat na internetu.  top thesis proposal proofreading for hire gb V Olomouci neexistují pravidelné srazy zaměřené na internet s delší tradicí!

http://www.elne-chauffage-services.com/?p=biology-and-economy-term-tef-715 34. NET sraz v Olomouci se skládá ze 2 akcí:

  • Sportovní aktivita: NET fotbal- potvrďte svou účast na NET fotbalu na Facebooku –  fotbal byl zrušen kvůli chybné rezervaci toho, kdo ji domlouval
  • NET sraz s přednáškou Jednoproduktový e-shop – do ČR přichází nový prodejní kanál a Radek Kilevník zná podrobnosti – potvrďte svou účast na NET srazu na Facebooku
  • Po přednášce již tradiční networking

1. část – NET fotbal

 

Fotbal byl zrušen kvůli chybné rezervaci toho, kdo ji domlouval. Hlavní část v 18:00 probíhá standardně.

2. část – NET sraz

NET sraz v restauraci začíná v 18:00.

Místo a čas konání:

Program v restauraci:

  • Jako vždy nás čeká zajímavá přednáška: Jednoproduktový e-shop – do ČR přichází nový prodejní kanál a Radek Kilevník zná podrobnosti.
  • Možná bude i nějaké překvapení od Otakar Pěnkava – nechte se překvapit ;).
  • Po přednášce následuje představení všech účastníků a následná diskuse mezi účastníky – rady, novinky, networking, atp. Posezení v restauraci bude tak dlouho, dokud bude zájem, ale každý může kdykoliv odejít.

Co po restauraci?

  • Tentokrát se nekoná oficiální after-party u mě, ale pokud budete chtít popojít do Olomouckého centra, tak můžeme popojít 😉

Neváhejte a potvrďte svou účast na NET srazu na Facebooku – https://www.facebook.com/events/1450306808537488/

Rychlé shrnutí:

Termín: 14. 3. 2014

NET sraz: 18:00, restaurace v BEST Sportcentru (http://best-sportcentrum.cz/restaurace/) – Dolní Hejčínská 36, Olomouc (http://goo.gl/maps/O3Erb).

V případě jakýchkoliv dotazů volejte na 604 539 064 (Jan Linhart) – pomohu s navigací.

Přihlaste se prosím co nejdříve na Facebooku – https://www.facebook.com/events/1450306808537488/. Rezervace bude provedena podle počtu přihlášených. Těším se na vás!

Pokud se vám myšlenka srazů online podnikatelů líbí, podpořte ji a sdílejte tento příspěvek s přáteli.