Bomba roku 2012 – 2. víkendový NET sraz v Lázních Bělohradě 14.-16.12.2012

A je to tu, opět se koná naprosto unikátní sraz pořádaný pod hlavičkou NET srazů. Stejně jako minulý unikátní sraz těsně před prázdninami, i tento se bude konat v Lázních Bělohradě (okres Jičín, Královéhradecký kraj), jelikož nám to dávám spousty možností navíc. Nejenom, že je zde úžasná příroda a klid na „práci“, máme navíc možnost plně využívat prostory skvěle fungujícího Shooters baru i bytu nad ním, který se tak stane víkendovým domovem pro řadu z vás.

Registrujte se zde – https://www.facebook.com/events/539075646121145/

Co nás čeká

Celý sraz bude prošpikován přednáškami a diskuzemi spojenými v jeden celek se zábavou, teambuildingovými akcemi, soutěžemi a prostě vším, díky čemuž si tento sraz skvěle užijete. Pevně věřím, že se stane opět legendárním.

Místem spánku a odpočinku bude vybavený byt nad Shooters barem, kde si můžete kdykoliv odpočinout, vysprchovat se, prospat, připravit si jídlo atp. Pro všechny registrované bude po celý víkend v baru všechno pití kromě položek typu pivo a cigarety (kde to marže neumožňuje) pouze za polovinu!

Sraz navštíví spousta známých lidí, což je další důvod ho ihned zapsat do diáře, protože moc takovýchto akcí u nás opravdu není. Pokud někdo váhá, doporučuji si přečíst vlákno o minulém srazu na Webtrhu –  Unikátní sraz – zábava, relax, tuny nápadů, skvělí lidé.. Prostě od všeho něco, případně report z minulého NET srazu v Lázních Bělohradě, který vám dokreslí obrázek o tom, co byste měli očekávat.

Pátek

Sraz začíná v pátek 14.12.2012 v 18:00 v Shooters baru v Lázních Bělohradě. Přijeďte raději o chvíli dříve, ať ostatní nerušíte a neuteče vám důležitý začátek.

Po důkladném představení účastníků, jejich projektů a cílů, začneme z ostra krátkou přednáškou Jana Linharta (SEOlinhart.cz) ohledně delegování práce a ceně vlastního času. Toto je jedna z klíčových oblastí podnikání, se kterou se pere spousta podnikatelů (nejenom online) a určitě se po ní strhne velice zajímavá debata, ze které si všichni odneseme spoustu poznatků.

Volně navážeme na metody organizace času a GTD, které stále jsou a ještě dlouho budou trnem v patách lidí, kteří chtějí pracovat a vydělávat peníze efektivně. Takže společně probereme naše každodenní rutiny i návyky a zkusíme vše ještě více optimalizovat. Pokud pracujete na volné noze či provozujete vlastní projekty, tím spíše byste se měli do této diskuze aktivně zapojit. Na přetřes přijde mimo jiné i porovnání papírových a elektronických poznámek, Basecamp, Evernote atd..

Dalším blokem budou novinky a trendy v online světě se zaměřením na podnikání. Pokud vás cokoliv s poslední době zaujalo, bude v tuto chvíli ten pravý čas to probrat. Každý má sice různé obory zájmu, ale obecný rozhled by měl každý podnikatel mít, aby mohl volit správnou startegii. Pomůže nám to otevřít oči, podívat se na vývoj online světa z jiné perspektivy a něco málo napoví o vývoji trendů do budoucna.

Pokud nebude mít kdokoliv z účastníků nějaké další téma, které by rád probral a které by nekolidovalo s nějakou ze sobotních diskuzí, začneme volnou debatu.

Sobota

I když mám zkušenost, že podobné akce (ač bychom chtěli) nekončí moc brzy, stejně na sobotní dopoledne ihned po snídani zařadíme další blok, kde společně probereme všechny problémy, na které narazíte v průběhu nekolektivních debat (například při páteční volné diskuzi) a rádi byste na ně znali názor od všech ostatních členů. Každý z Vás si navíc připravte něco, s čím se potýkáte a společně zkusíme najít řešení. Může to být vše od posouzení grafiky, loga, marketingového plánu, nápadu, až po způsob realizace, financování, výběr vhodných lidí, prostě cokoliv. Kolektivní debaty jsou tu pro jejich obrovský přínos ve změně perspektivy a hromadném brainstormingu. Nepodceňujte je. Zvláště pak pro ty z vás, kteří pracují samostatně, je to prakticky nutnost, jak na problémy nahlédnout očima jiných lidí a vyhnout se „zacyklení“, které je velice neefektivní.

Následně se naobědváme, uděláme si na protažení malou procházku, kdy zkusíme najít nějakou kešku. Cestou zpět se zastavíme v komplexu lázní, konkrétně v hotelu Anna-Marie, kde budeme mít rezervovanou privátní saunu. Je to nejlepší sauna v okolí a s kapacitou do 20-ti lidí bychom se měli pohodlně vejít. Zde v odpočívárně čekejte tu největší porci relaxace a uvolnění, která vám před večerní Tropickou párty přijde určitě vhod! Kdo saunu nemusí, prohlédne si zatím areál lázní a počká na nás v kavárně.

Poté začneme druhý sobotní blok, který nám uvede Honza Kvasnička (kvasnickajan.cz) na téma Jak využít metodiku call-to-action v praxi. Vést uživatele trychtýřem aby klikal (skákal) jak my pískáme, je velice důležité pro správné trackování, maximalizování konverzních poměrů a efektivity vynaložených prostředků. Už dávno to není jen o trafficu. Když si uvědomíte, že při zdvojnásobení konverzních poměrů nám stačí na stejný výsledek pouze poloviční traffic, musí vám dojít důležitost této oblasti. Následná debata se ponese v tomto duchu a na vašich konkrétních příkladech si ukážeme, jak ano a jak ne. Pomůže vám to vyvarovat se chyb, které již někdo z nás udělal.

Večer se bude v Shooters baru konat úžasná Tropická párty, takže si nikdo nezapomeňte potřebné rekvizity. Určitě teda žabky, kraťasy, triko nebo tílko, opalovací krém, nafukovací lehátko, sluneční brýle, ploutve, šnorchly, pistole na vodu, deky, osušky, kruhy, badminton, frisbee, no prostě úplně všechno co vás napadne.  Za každou věc týkající se léta či tropů dostanete kupón, který bude slosovatelný a můžete vyhrát celou lahev kubánského rumu! A nebude samozřejmě chybět ani bazén..

Současně bude probíhat turnaj v ruletě, ve kterém můžete vyhrát zajímavý balík peněz za pouhou stovku (+ navíc konzumační lístek v hodnotě 500Kč) a turnaj ve videohrách na klasickém arcade automatu, kde je k výběru přes 1000 her.

Vše důležité o Tropické párty se budete postupně dozvídat zde, registrujte se – https://www.facebook.com/events/142267925920690/

Neděle

Na neděli si necháme poslední blok debat, kde si popovídáme o tom, jak a v čem byl pro nás tento NET sraz přínosem a v čem nám prakticky pomohl. Teorie je dobrá věc, ale bez praktického provedení úplně zbytečná. Cílem je odjíždět ze srazu s jasným plánem, co kdy kde s kým udělám či změním, do čeho se ještě více vrhnu a proč a vydělám tím pádem více peněz. Vydělávat peníze je hlavním účelem podnikání a přesně o tomhle bude poslední debata.

Pro zájemce uzavřeme tento NET sraz bazénem buď opět v areálu lázní, či plaveckým bazénem v Jičíně, dle domluvy.

Závěrem

Účelem srazu je načerpat síly a vědomosti, relaxovat, poznat se se spoustou zajímavých podnikavých lidí a strávit úžasný unikátní víkend aktivním způsobem a diskuzemi o byznysu.

Předem upozorňujeme všechny případné návštěvníky, že ač je tato akce zdarma, máme zájem jen o slušné lidi, kteří ví co chtějí a dokáží přínos takovéto akce náležitě ocenit. Předem si vyhrazujeme možnost odmítnout kohokoliv bez udání důvodu..

Zároveň bych rád ubezpečil případné zájemkyně, že jsme opravdu slušní lidé a vůbec se nás nemusí bát – sledování hambatých programů (viz foto) si dokážeme klidně odpustit.

Těšíme se vás. Za NET sraz tým

Tomáš Poner

PS: Možnost ubytování zdarma pouze pro nejrychlejší, pro ostatní alternativní ubytování v některém z penzionů.

Pro rychlé info volejte 7.7.5.4.4.3.3.2.2

 

Pokud se vám myšlenka srazů online podnikatelů líbí, podpořte ji a sdílejte tento příspěvek s přáteli.